Wspólnie #DaliśmyGłos wszystkim zwierzakom!

Kampania społeczna #DajemyGłos to akcja mająca na celu szerzenie profilaktyki weterynaryjnej za pośrednictwem bezpłatnych porad weterynaryjnych online oraz serii edukacyjnych webinarów.

Partnerzy kampanii #DajemyGłos
Logo JudytaLogo PupilmedLogo Ratujemy Zwierzaki

Podsumowanie kampanii

Akcja została zorganizowana z inicjatywy Stowarzyszenia Pupilmed wraz z Fundacją Judyta oraz RatujemyZwierzaki. W ramach kampani społecznej zorganizowaliśmy:

Bezpłatne porady video
z lek. weterynarii, behawiorystami i dietetykami zwierzęcymi.
Serię webinarów
na temat opieki nad pupilem.
Zbiórkę
na podopiecznych Fundacji Judyta.
Zebranych darowizn
131 tys.
Konsultacji online
Zasięg kampanii (osób)
200 tys.

Biorę udział w akcji “Dajemy Głos”, bo chcę, żeby opiekunowie w potrzebie dostali merytoryczne odpowiedzi i mieli dostęp do faktów i wiedzy. Naprawdę lepiej czasem skonsultować przypadek z drugim lekarzem niż szukać odpowiedzi w Internecie.

Katarzyna Kusowska
Lekarz weterynarii

Taka akcja jak #DajemyGłos była bardzo potrzebna w Polsce. Oferowana w jej ramach forma kontaktu jest na pewno łatwiejsza niż pisanie i czytanie odpowiedzi na forach.

Kaja Frączkowska
Lekarz weterynarii

Potrzebujesz porady online?

Misją Stowarzyszenia Pupilmed jest ułatwienie dostępu do weterynarzy, niezależnie od miejsca i czasu. Bezpłatne porady weterynaryjne, oferowane w ramach kampanii, niestety dobiegły już końca.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego kontaktu z weterynarzem, behawiorystą lub dietetykiem zwierzęcym możesz umówić się na płatną konsultację.

Przy płatności użyj kodu: DAJEMYGLOS10 aby otrzymać 10% zniżki na poradę online.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera.

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości e-mail i rozumiem, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Pupilmed zgodnie z polityką prywatności.